Tydlajda pokořila Šternberk!

23.09.2013 19:41

 

A je to tady! Pavlína zdárně absolvovala největší výzvu, která ji v letošní sezóně čekala. Psal se den 20.9. a Pavlína s Davidem Zacharem a celým týmem JP motorsport se vydala, do pro ní prokletého místa v okolí Šternberku, aby dokázala prolomit smůlu zdejší soutěže. Po předchozích letech kdy zde bourala na 2.RZtě, potažmo loni již na první, se rozhodla, že letos dokončení Jesenické rally podřídí vše.

Tak se taky stalo a bylo to krásně vidět již ve večerním servise, kde Pavlína nebyla moc komunikativní a dokonce byla zcela koncentrovaná na soutěž.
V ranním servisu to nebylo o moc lepší, ale jistě to bylo způsobeno strachem, a nervozitou, které byly na místě. Vstup do soutěže byl opatrný a doprovázen obavami. Vše to z ní začalo opadat až po dokončení RZ2. Poté prozradila: "Už když jsem dorazila ke startu RZ3 tak jsem byla šťastná, že se mi konečne po dvou letech podařilo překonat další level".

V dalším servise, už to byla opět ona, dokonce i náznak úsměvu šlo vypozorovat. Poté se vydala zpět na tratě, kde nervozita už tak znát nebyla a Pavlína postupně zrychlovala. Když zdárně dorazila až před cílovou rampu, už se s ní dalo plyně komunikovat o celém průběhu soutěže. Radost šla dokonale vidět na jejích očích, které byly zality slzami štěstí. A jak ona sama řekla: "Dojetí Jeseníků beru jako své osobní vítězví, překonaní strachu a všech nastrah co nám závod nachystal. Neříkám že jsme předvedli super sport, ale pro mě dojeti znamená moc!"
Navíc to nebylo až tak zlé a spolu s Davidem si odvezli body za 5. místo ve třídě 7 a mezi holčičkami dokončili na bronzovém stupínku.